Beden Temizliği Değil Ruh Temizliği Önemli Diyen Gizem

Beden Temizliği Değil Ruh Temizliği Önemli Diyen Gizem
Selam arkadaşlar ben Gizem. %100 gerçek olan fotoğraflarımla olgun eskort olarak sizlerin karşısına çıkıyorum 22 yaşındayım.

Ruhunu bedenini katarak ilişki yaşamayı çok seven bir kadınım mutlu olmayı da mutlu etmeyi de çok iyi bilirim ve beceririm yani beni tercih eden erkekler hiçbir zaman şanssız değildir ben onlara her zaman mutluluk ve memnuniyet verir.

Neyi nasıl yaşamak isterseniz o şekilde yaşatırım size kurallara sınırlara bağlı kalmayı hiç sevmem benim zaten sanırım yoktur tamamen özgür davranırım sizin de aynı şekilde özgür olmanızı isterim.

Benim güzelliğinden gerçekliğinden emin olmak istiyorsanız profilimde bakarsan fotoğraflar var ama yine de kafanızda şüphe kalıyorsa lütfen görüntülü arayın emin olduktan sonra randevu alın.

İsterseniz dışarıda buluşabilirim ama sizinle çay kahve içeriz sohbet ederiz birbirimizi tanırız ondan sonra yatağa geçeriz ne dersiniz kısacası ben içinizi rahatlatmak için ne gerekiyorsa onu yapıyorum neye ihtiyacınız varsa onu veriyorum size bu sayede çok özel seviyede ilişki yaşayabiliyoruz. Beden temizliği tabii ki benim de

Bayrampaşa bayan masoz ilişkilerde en önem verdiği konulardan biri ama öncelikle insanın ruhu temiz olmalı ben telefonda beyefendilerin ne kadar saygılı kadına nasıl davrandığına dikkat eden bir kadınım saygısız erkeklerle asla arkadaşlık yapmam sohbet etmem.

Zaten böyle bir adamla zamanın güzel geçmesi mümkün değil bana göre o yüzden lütfen kibar olmayı saygılı olmayı ihmal etmeyin beyler benimle uygun fiyatlı gerçekten güzel zaman geçirmek için harekete geçin.

Bana ulaşmak için profilimde yazan telefon numaramı kullanabilirsiniz ben sizi zaten bekliyorum.
Whatsapp